STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Dny obrábění: Dormer Pramet slavnostně otevře XP Centrum v Šumperku

Výzkumné, vývojové a školící Experience Centrum (zkráceně XP Centrum) otevře český výrobce řezných nástrojů při příležitosti zářijových Dnů obrábění. Po třech letech tak šumperský Dormer Pramet uspořádá mezinárodní firemní akci pro obráběče a širokou veřejnost.

Na Dnech obrábění, které budou probíhat ve dnech 4. až 8. září 2017, budou připraveny ukázky obrábění na široké škále aplikací včetně novinek v řezných nástrojích.

V centru najde nový domov materiálový tým, který se dnes zaměřuje v oblasti materiálů na výzkum vlastností substrátů, na vývoj nových CVD i PVD povlaků a zvýšení kvality provedení řezné hrany. Vizualizace: Dormer Pramet

Součástí prohlídky bude i exkurze nedaleké přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně, která je považována za jeden ze sedmi divů Česka.

Přihlásit se můžete prostřednictvím elektronického formuláře. Podrobnosti k akci jsou dostupné on-line na webu Dnyobrabeni.cz.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!