STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Komunitní portál FamilyFusion.cz sdružuje uživatele řešení Fusion 360

Komunitní portál FamilyFusion.cz sjednocuje nadšence, odborníky, studenty a učitele, kteří se věnují modelování a práci v on-line CAD řešení Autodesk Fusion 360. Pojďme se společně podívat, co nový unikátní projekt ukrývá za výhody.

Fusion 360 je první profesionální 3D CAD aplikací pracující v cloudu. Slovo „Fusion“ v jeho názvu odkazuje ke spojení produktového designu a konstruování, a také sjednocení objemového a volnoplošného modelování. Unikátní evropský projekt FamilyFusion.cz nabízí fórum a bezplatný prostor pro sdílení projektů, myšlenek, hledání odborných rad, tipů, triků a databázi digitálních modelů zkonstruovaných v moderním cloudovém řešení Autodesk Fusion 360. Nosným pilířem je interaktivní galerie 3D modelů uživatelů – včetně těch pro 3D tisk.

Komunitní portál FamilyFusion.cz sdružuje uživatele, odborníky a nadšence řešení Autodesk Fusion 360

Komunitní portál FamilyFusion.cz sdružuje uživatele, odborníky, učitele, studenty a nadšence pracující s řešením Autodesk Fusion 360

Registrací a přihlášením získáte přístup k celé databázi 3D modelů, které jsou dostupné bezplatně. Pomocí statistiky můžete zjistit, kolik lidí si váš projekt prohlédlo nebo stáhlo. Součástí komunitního webu je interaktivní prohlížeč modelů a nabídky pracovních příležitostí.

Máte-li zájem stát se součástí unikátního projektu a komunity FamilyFusion.cz, můžete se rovnou registrovat vyplněním registračního formuláře.

Portál FamilyFusion.cz představuje ve videu Martin Farka (česky, 3,5 minuty):

 

Kde si stáhnout zkušební verzi?

Na stránce společnosti Autodesk Fusion 360 je možné po registraci testovat on-line řešení po dobu 30 dnů. Pokud jste studentem, máte příležitost používat řešení 3 roky bezplatně. Nutné je však založit účet a vyplnit registrační údaje.

Tip: Další zajímavé informace o řešení Autodesk Fusion 360 naleznete v článku Autodesk Fusion 360 vás naučí konstruovat on-line.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!