STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Vychází SolidWorks Education Edition 2017–18

Program SolidWorks Education usnadňuje studentům přístup k vývojovým nástrojům, které po světě používá již více než 3 milióny profesionálních konstruktérů. Licencí pro studijní účely chce společnost Dassault Systèmes poskytnout studentům nástroje a znalosti potřebné k získání vysněného zaměstnání.

S výukovou edicí získají studenti přístup k My.SolidWorks pro studenty, kde jsou dostupná výuková videa. Ta pomáhají zvyšovat znalosti a dovednosti v konstruování. Velmi často zvyšují inspiraci a zájem o to, dělat něco samostatně.

Co je nového?

Studijní licence SolidWorks Education Edition 2017–2018 obsahuje funkce, které jste mohli zaznamenat u komerční verze SolidWorks 2017. Přehled deseti nejlépe hodnocených novinek najdete přehledně v on-line dokumentu. Podrobnější popis nových funkcí a nástrojů zjistíte na českém portálu MujSolidworks.cz. Máte-li raději živou ukázku, pak se podívejte na videa dostupná na stránce SOLIDWORKS Education Edition 2017–2018 (anglicky).

Certifikace

Pro studenty jsou dostupné i certifikace včetně zkoušek CSWA-Academic a CSWP-Academic. Získáním certifikace mohou studenti prokázat potenciálnímu zaměstnavateli, že umí nejen pracovat s programem SolidWorks, ale také využívat při navrhování postupy podle průmyslových standardů. Pokud je škola poskytovatelem akademické certifikace SolidWorks a má aktivní předplatné, mohou studenti tyto zkoušky absolvovat zdarma. Více informací o certifikaci získáte v článku Certifikace SolidWorks pro školy, studenty a vyučující.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!