STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

On-line seminář: Co je nového v Autodesk Inventoru 2018

Aktuální verze jednoho z nejprodávanějších CAD systémů na světě nabízí mnoho vylepšených funkcí pro navrhování digitálních součástí a sestav. Pokud vás zajímá, jaké novinky připravila společnost Autodesk do Inventoru 2018, nenechte si ujít on-line prezentaci.

Autodesk Inventor 2018 je klíčovým řešením pro všechny výrobní podniky, které nechtějí ztratit svoji konkurenční výhodu tím, že nebudou mít přístup k nejnovějším technologiím pro vývoj nových výrobků a rychlou a agilní výrobu.

Společnost Autodesk představí novinky v Inventoru 2018 již tuto středu. Obrázek: Autodesk

Společnost Autodesk představí novinky v Inventoru 2018 již tuto středu. Obrázek: Autodesk

On-line prezentace se koná 28. června 2017 od 10 hodin. Předpokládaná délka semináře je jedna hodina. Pro přihlášení vyplňte registrační formulář.

Osnova on-line semináře:

  • Představení novinek a vylepšení v Inventoru 2018
  • Efektivní práce s velkými sestavami
  • Uvedení MBD technologie pro úplný popis modelu 3D anotacemi
  • Vylepšení nástrojů AnyCAD
  • Přehled implementovaných požadavků zákazníků

Tip: Pokud si chcete novinky živě osahat, stáhněte si bezplatnou zkušební verzi Autodesk Inventoru 2018 na 30 dnů, která je dostupná on-line.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!