STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Hledáme spolupracovníky pro nový magazín o technologiích

Zajímají vás moderní technologie, jako je 3D tisk, internet věcí (IoT), robotika atd.? Myslíte si, že umíte čtivě psát a že pro vás česká gramatika není problém? Přejete si volnou pracovní dobu, možnost práce z domova (či odkudkoliv)? Chcete se podílet na vzniku nového atraktivního magazínu se zázemím v solidním zavedeném vydavatelství? Potom hledáme právě vás.

Naše vydavatelství spouští v září nový projekt, pro který hledáme redakční posilu. Jejím úkolem bude od začátku září samostatná příprava článků dle zadání redakce a následně aktivní reportážní spolupráce na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně ve dnech 9. až 13. října. Celkový rozsah práce za toto období lze domluvit individuálně podle vašich možností.

Výborně odvedenou práci umíme patřičně ohodnotit a v případě, že se osvědčíte, jsme připraveni nabídnout vám dlouhodobou spolupráci.

Pokud vás tato nabídka oslovila, napište našemu vydavateli e-mail na jan.homola@novamedia.cz nebo mu rovnou zavolejte na číslo 724 659 048.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!