STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

On-line seminář: Jak vytvořit srozumitelný animovaný návod

Řada výrobků vyžaduje k sestavení ne uvedení do provozu návod, který se standardně dodává v tištěné podobě. Podívejte se on-line prezentaci, která názorně ukáže jak připravit animovaný návod snadno a rychle.

Z pohledu požadavků výrobních společností zahrnuje technická dokumentace výrobní postupy, montážní návody, reklamní a marketinkové tiskoviny, katalogy náhradních dílů na internetu atd. Vše je ale finálním výstupem obvykle digitálního 3D CAD modelu výrobku a virtuálního prototypu, na jejichž počátku stojí konstruktér a jeho záměr návrhu. Pojem technická dokumentace může zahrnovat širší oblast než jen typický doprovodný materiál, jakým je třeba návod k použití. Animovaný návod vede ke zvýšení pozornosti a kvality technické dokumentace.

Jak se vyvarovat úzkým místům při přípravě technické dokumentace prozradí Miloš Hrazdíra v živém semináři. Foto: Dassault Systèmes SolidWorks

Jak připravit animovaný návod v řešení SolidWorks Composer prozradí Miloš Hrazdíra v živém semináři. Foto: Dassault Systèmes SolidWorks

Bezplatný on-seminář o tom, jak snadno a rychle vytvořit animovaný návod v SolidWorks Composer, se koná v pátek 30. června 2017 od 10 hodin. Pro účast vyplňte elektronický formulář. Délka semináře je 22 minut.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!