STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

CAMWorks v Česku prodává i společnost SolidVision

Největší prodejce SolidWorksu, brněnská společnost SolidVision, rozšířila začátkem května portfolio produktů a profesionální CAM řešení CAMWorks, které dosud nemělo v Česku zastoupení. 

Prodej SolidWorksu, SolidCAMu a nyní i CAMWorksu zajišťuje v Česku společnost SolidVision. Pro spolupráci s firmou Geometric Americas se rozhodla v prosinci na základě informací předložených společností Dassault Systèmes SolidWorks o tom, že součástí nové verze SolidWorksu 2018 bude i CAM – SolidWorks CAM. Zmíněná americká společnost má tento CAM systém do SolidWorksu 2018 integrovat a zpočátku bude řešení obsahovat základní 2,5osé strategie obrábění.

V SolidWorksu 2018 bude dostupné nové CAM řešení SolidWorks CAM pro 2,5osé frézování. Vývoj produktu zajistila společnost Geometric, která vyvíjí CAMWorks. Foto: Marek Pagáč

V SolidWorksu 2018 bude dostupné nové CAM řešení SolidWorks CAM pro 2,5osé frézování. Vývoj produktu zajistila společnost Geometric, která vyvíjí CAMWorks. Foto: Marek Pagáč

Aby společnost SolidVision získala přehled o dosud nepoužívaném CAM řešení v Česku, plánuje účast na setkání prodejců v Německu, které se uskuteční 24. až 26. července. Tyto zajímavé informace předá zákazníkům na probíhajících zákaznických dnech a uživatelské konferenci SolidDays 2017. Podrobnější informace budou dostupné také na podzimním Mezinárodním strojírenském veletrhu 2017 v Brně.

SolidVision není jednou firmou, která navázala spolupráci s Geometric Americas. V Česku a na Slovensku je distributorem řešení CAMWorks i společnost 3E Praha Engineering.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!