STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Společnost Seco modernizovala web

Velký rozsah informací a optimalizované uživatelské prostředí nabízí švédský výrobce řezných nástrojů. Pro snazší orientaci společnost Seco modernizoval web, aby uživatelé rychleji a efektivněji nalezli informace potřebné pro obrábění kovů.  

Uživatelsky příjemný portál SecoTools.com s responzivním chováním poskytuje zákazníkům rychlý přehled o novinkách, volbě nástroje a strategie obrábění. On-line přístup ke všem důležitým informacím z důvodu zvýšení produktivity naleznou uživatelé na jednom místě. Moderní web pomůže s orientací a usnadní procesy obrábění prostřednictvím technických informací zvoleného nástroje a řezných podmínek. Web nabízí jednoduchou navigaci, efektivní vyhledávač a funkci Suggest, která po výběru produktu pomůže najít vhodné řešení vyhovující specifickým požadavkům zákazníka.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!