STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Seminář: Jak souvisí ekonomika obrábění s volbou nástrojů a strategií

Výrobce a dodavatel řezných nástrojů Dormer Pramet plánuje odborný seminář, ve kterém představí nový sortiment nástrojů a poradí, jaké nástrojové vybavení zvolit s ohledem na výrobní náklady. Partnerem akce je společnost Nexnet, která obohatí program prezentací o moderních trendech v CAM obrábění.

Šumperský výrobce nástrojů pořádá odborný seminář na půdě Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. V rámci tří bloků představí zástupci firmy novinky v sortimentu řezných nástrojů s ohledem na náklady výroby. Společnost Nexnet se zaměří na novinky a strategie obrábění v Edgecamu. Partnerem a hostitelem akce je Katedra obrábění, montáže a strojírenské metrologie, Fakulta strojní.

Seminář se koná v pátek 26. května 2017 od 8.30 v Nové aule NA2. Přihlásit se můžete do 22. května 2017 zasláním kontaktních údajů Janě Pěkné na e-mail jana.pekna@dormerpramet.cz nebo telefonicky +420 605 947 677.  Podrobný program je dostupný on-line.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!