STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Seminář: Jak efektivně vyučovat SolidCAM

Vyučujete na školách SolidCAM? Pak si nenechejte ujít dvoudenní odborný seminář, který pořádají odborníci ze společnosti SolidVision. Pro pedagogy je účast zdarma.

Ve dnech 7. a 8. června 2017 se v prostorech společnosti SolidVision v Brně bude konat zajímavý seminář, ve kterém si osvěžíte znalosti a zkušenosti s používáním SolidCAMu při výuce. Dozvíte se efektivní postupy, rady a tipy i zajímavé praktické příklady, které pomůžou k rozvoji technického myšlení studentů při programování CNC obráběcích strojů.

Účast na semináři je pro pedagogy bezplatná a není omezena. V případě naplnění kapacity si vyhrazuje pořadatel omezit účast na dvě osoby z jedné školy (informace v případě naplnění kapacity zveřejnění pořadatel do konce května). On-line registrace již běží a potrvá do 26. května 2017. Podrobné informace a časový harmonogram budou zveřejněny s dostatečným předstihem.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!