STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Blíží se výstava a konference 3DExpo 2017. Registrací získáte bezplatný vstup

Čtvrtý ročník čtyřdenní největší výstavy 3D technologií se kvapem blíží. Pražské výstaviště PVA Expo v Letňanech ovládnou druhý květnový týden 3D tiskárny.  Včasnou registrací získáte bezplatnou vstupenku.

Na zájemce o stolní 3D tisk čekají po druhém květnovém svátku živé ukázky 3D skenování, konference o stolním 3D tisku, souboj 3D tiskáren probíhající přímo na výstavišti a bohatý doprovodný program včetně soutěže, módní přehlídky a workshopů.

Letošní 3DExpo se bude konat v samostatné Hale 6, která je přístupná ze Vstupní haly I nebo Haly3. Foto: 3DExpo.cz

Letošní 3DExpo se bude konat v samostatné Hale 6, která je přístupná ze Vstupní haly I nebo Haly 3. Foto: 3DExpo.cz

Výstava se koná ve dnech 9. až 12 května 2017. Otevírací doba výstaviště PVA Expo Letňany je od úterý do čtvrtka od 9 do 18 hodin. V pátek od 9 do 15 hodin.

Podrobné informace o místě konání a jak se na výstaviště spolehlivě dopravit prostřednictvím pražské MHD se dozvíte na stránce 3DExpo.cz. Pro získání bezplatné vstupenky použijte elektronický formulář.

Tip: Co představí na 3DExpu tým ABC3D se dozvíte v článku Novinky na českém trhu.

Nejnovější verze stolní 3D tiskárny BCN3D Sigma nabízí hned dvojici částečně nezávislých tiskových hlav a pyšní se velmi pozitivním ohlasem mezi uživateli. Foto: BCN3D

Nejnovější verze stolní 3D tiskárny BCN3D Sigma nabízí hned dvojici částečně nezávislých tiskových hlav a pyšní se velmi pozitivním ohlasem mezi uživateli. Foto: BCN3D

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!