STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Veletrh: China Homelife Show 2017

Příležitost pro české a slovenské obchodníky, jak zdarma navázat spolupráci s čínskými partnery, se naskytne 6. až 7. června 2017 v polském PTAK Varšava Expo. Bude se zde konat veletrh China Homelife Show.

Veletrh China Homelife se koná každoročně v devíti městech po celém světě, pořadatelem je Meorient International Exhibition ze Šanghaje. Polské výstavy ve Varšavě se zúčastní více než tisíc čínských dodavatelů, jejichž cílem je navázat nové obchodní kontakty s firmami z Polska, Česka, Slovenska, Ruska, Běloruska, Ukrajiny, Maďarska, Lotyšska a dalších zemí Evropy.

Prezentovat se budou dodavatelé textilu, oděvů, nábytku, domácích spotřebičů, stavebních materiálů a osvětlení. Představí se i dovozci zařízení pro domácnost, koupelen a kuchyní. Chybět nebudou zástupci pro automobilový či potravinářský průmysl.

Pro české a slovenské firmy bude zajištěna bezplatně doprava autobusem, vstup na veletrh, ubytování v dvojlůžkových pokojích a strava. Odjezdová místa jsou z Prahy, Ostravy a Bratislavy. Více informací a registrační formulář najdete na stránce Chinahomelife.com.pl.

Místo konání: PTAK Varšava Expo, Al. Katowicka 62, Nadarzyn, 05-830 Wolica 114D, Polsko.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!