STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Siemens integruje Materialise Magics 3D Print do řešení NX

Společnosti Siemens PLM Software a Materialise potvrdily vzájemnou spolupráci, která vede k integraci technologického řešení pro přípravu aditivní výroby Magics 3D Print Suite do řešení Siemens NX. Spojením obou řešení vznikne ucelený nástroj pro přesnou přípravu digitálních modelů určených k 3D tisku.

Spojením obou řešení má při přípravě 3D tisku dojít k úspoře času až o 30 procent a eliminaci chyb při exportu a importu dat, které způsobuje jejich konverze. Jaký dopad bude mít integrace na výrobní odvětví, poodhaluje v rozhovoru Andreas Saar, viceprezident Manufacturing Engineering Solutions společnosti Siemens (anglicky, necelých 5 minut):

Uzavření partnerské dohody bylo oznámeno již začátkem ledna 2017 a základní nástroje pro aditivní výrobu (generativní navrhování) naleznete ve verzi Siemens NX 11 (anglicky, 2,5 minuty):

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!