STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Pozvánka na seminář: Nová učebnice SolidWorks ve výuce

Chcete vědět, jak co nejlépe využít novou učebnici SolidWorks při zkvalitnění výuky? Zaregistrujte se už nyní na prakticky zaměřený seminář, který proběhne pouze jednou.

Autor celobarevné učebnice vám představí a názorně ukáže vytipované příklady, které zefektivní vaši výuku a pomohou rozvíjet technické myšlení studentů. Jako bonus navíc obdržíte praktické příklady, které se do učebnice nevešly, i s živou ukázkou modelování. Zároveň si odnesete zajímavé a praktické rady, tipy a triky pro každodenní práci v profesionálním CAD řešení.

Nová učebnice SolidWorks v celobarevném provedení s didaktickým výkladem nahradí již neaktuální a vyprodané druhé revidované vydání z roku 2010

Nová učebnice SolidWorks v celobarevném provedení s didaktickým výkladem nahradí již neaktuální a vyprodané druhé revidované vydání z roku 2010

Seminář se uskuteční 11. května 2017 v brněnském hotelu Efi. Zájemci z Česka zaplatí za seminář 1200 korun, míříte-li ze Slovenska, poplatek činí 45 eur. V ceně je zahrnuto občerstvení a oběd.

Pro účast prosím vyplňte elektronický formulář.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!