STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Konference: Navrhování v éře praktických zkušeností

Společnost Dassault Systèmes připravuje konferenci o moderních trendech v navrhování a řešeních pro vývoj světové infrastruktury. Setkání také pomůže navázat nové kontakty s významnými návrháři z celého světa.

Klíčovým řečníkem konference Design in the Age of Experience bude Parag Khanna, přední světový stratég a spisovatel. Tento zkušený dobrodruh procestoval na 100 zemí a přednáší na významných mezinárodních konferencích i fórech. Neustále sleduje celosvětový vývoj i moderní trendy, jeho přednáška bude jistě v mnohém inspirující.

Klíčovým řečníkem konference In the Age of Experience bude Parag Khanna. Foto:

Klíčovým řečníkem konference Design in the Age of Experience bude Parag Khanna. Foto: Munplanet.com

Konference se zúčastní přes 400 manažerů, návrhářů a inženýrů z celého světa, na programu jsou mj. prezentace zajímavých případových studií. Agenda je již dostupná on-line.

Akce se koná 4. a 5. května 2017 ve Worldwide Conference Centru v italském Miláně. Pro registraci můžete využít elektronický formulář.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!