STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Komunitní portál My.SolidWorks.com získal české rozhraní

Web MySolidWorks, který spravuje společnost Dassault Systèmes, umožňuje více než 3 miliónům uživatelů jednotný přístup k veškerému obsahu SolidWorksu (z větší části je obsah dostupný v angličtině). Pro snadný přístup k novinkám, CAD modelům, fóru, podpoře a kontaktním informacím o prodejcích jsou webové stránky dostupné v několika světových jazycích – nově také v češtině.

Ačkoliv jsou rozcestník, úvodní stránky a popisy lekcí na portálu My.SolidWork.com v češtině, valná většina praktických prvků (fórum, tutoriály a novinky) zůstávají nadále anglicky. Mimo blogy, fóra, videa a volně dostupné modely na portálu 3DConcentCentral nabízí portál My.SolidWorks.com 120 on-line školicích modulů (služba MySolidWorks Training), ukládání souborů na cloudová úložiště Dropbox nebo Google Drive (služba MySolidWorks Drive) a službu My VAR umožňující prodejcům informovat zákazníky. Máte-li zájem se propojit se spolehlivými výrobci z oblasti 3D tisku, výroby plechových dílů, CNC obrábění nebo vstřikování plastů, pak využijete službu MySolidWorks Manufacturing Network.

Stránky a popisy dostupných praktických prvků jsou na komunitním portálu MySolidWorks v češtině

Stránky a popisy dostupných praktických prvků jsou na komunitním portálu My.SolidWorks.com v češtině

Na portál mají přístup i studenti s platným studentským sériovým číslem. Do jakých kategorií jsou služby na portálu MySolidWorks rozděleny a co zahrnují (předplatné MySolidWorks), uvádí přehledná tabulka.

Češtinu nastavíte v pravém horním rohu 

Češtinu nastavíte v pravém horním rohu

Tip: Hledáte-li fórum, návody, tipy, triky a novinky v češtině, nebo postrádáte novou českou učebnici SolidWorks, pokračujte na český komunitní web MujSolidWorks.cz, jenž v jednom funkčním celku kombinuje všechny praktické prvky.

Portál MujSolidWorks.cz má všechny praktické prvky v českém jazyce – včetně návodů, diskusního fóra a novinek

Portál MujSolidWorks.cz nabízí vše v českém jazyce – včetně návodů, diskusního fóra a novinek

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!