STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Lipské výstaviště ožije kovozpracovatelskými tématy

Již za tři týdny se stane Lipsko centrem zpracování kovů a souvisejícího průmyslu. V prostorách veletržního výstaviště se uskuteční hned dva veletrhy: Intec a Z 2017.

Výstavní plochy veletržního dua, která se těší velké oblibě, jsou vyprodány od konce listopadu. Na čtyřdenní akci ve dnech 7. až 10. března 2017 se představí 1400 vystavovatelů z 30 zemí. Na ploše 70 tisíc metrů čtverečních nabídnou zajímavé portfolio služeb. Základem budou inovativní produktové novinky z oblasti obráběcích strojů, řezných nástrojů, automatizační techniky a průmyslových služeb.

První důležitá mezinárodní akce letošního roku, veletržní duo Intec a Z 2017, se uskuteční již za tři týdny

První důležitá mezinárodní oborová akce letošního roku, veletržní duo Intec a Z 2017, proběhne už za tři týdny. Foto: messe-intec.com

Mezi vystavujícími nebudou chybět ani zástupci z České republiky. Exponáty budou vystavovat v rámci společného stánku, jehož financování podpořilo Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Více informace o veletrhu se dozvíte na webových stránkách výstaviště.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!