STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Seminář: Moderní trendy v obrábění už tuto středu

Čtveřice firem – Tajmac-ZPS, Iscar, Blaser a SolidVision – pořádá odborný seminář, během něhož představí moderní trendy v konstruování, přípravě NC kódů v CAM řešeních, řezných nástrojích a CNC obráběcích strojích.

V dopolední části jednodenního setkání pořádající firmy představí novinky souvisejícími s obráběním, bez nichž si již průmyslovou výrobu jen těžko dovedeme představit. Zajímavou ukázkou si připravila společnost Iscar. Během polední přestávky představí díly zbraní vyrobené v České zbrojovce z Uherského brodu. V odpolední části budou probíhat živé ukázky obrábění na strojích Tajmac-ZPS.

Akce se koná již ve středu 22. února 2017 od 8.30 v prostorách společnosti Tajmac-ZPS ve Zlíně-Malenovicích. Předpokládaný čas ukončení semináře je v 14.30. Přihláška s programem je dostupná v elektronické podobě.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!