PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Seminář: Technologie pro výrobu ozubení 2017

Společnosti Gleason a Imtos pořádají seminář zaměřený na moderní trendy ve výrobě ozubení. Odborné prezentace založené na dlouholetých zkušenostech z praxe jsou určeny odborníkům pohybujícím se v ozubárenském průmyslu, specialistům z provozů, přípravy výroby a plánování.

Na semináři budou představeny aktuální novinky špičkových technologií pro výrobu ozubení, stejně tak i praktické poznatky a případové studie, které mohou inspirovat ke zvýšení efektivity výroby.

V brněnském hotelu Voroněž proběhne ve druhé polovině března odborný seminář zaměřený na výrobu ozubení. Foto: Gleason.com

V brněnském hotelu Voroněž proběhne ve druhé polovině března odborný seminář zaměřený na výrobu ozubení. Foto: Gleason.com

Bezplatný seminář se koná 21. března 2017 v brněnském hotelu Voroněž. Pozvánku s programem ke stažení naleznete on-line na webu. Vyplněnou přihlášku (elektronický formulář) odešlete nejpozději do 24. února 2017.

Příjezd na seminář je možný i den předem, kdy bude od 19 hodin probíhat společná večeře s odborníky ze společností Gleason a Imtos (Imtos je obchodním zástupcem společnosti Gleason v Česku a na Slovensku).

Pro účastníky semináře, kteří plánují příjezd o den dříve, je v hotelu Voroněž rezervováno ubytování za zvýhodněnou cenu. Ceny ubytování a informace k rezervaci najdete na webové stránce společnosti Imtos. Pro dotazy kontaktujte Petra Teverného prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky +420 511 120 491.

Z témat, která zazní na semináři:

  • novinky v odvalovacím frézování,
  • metody obrážení,
  • inovativní řešení analýzy ozubení pro Průmysl 4.0,
  • řešení z oblasti odvalovacího frézování,
  • srážení hran a techniky Power Skiving pro obrobky s horizontální osou obrábění,
  • závitové broušení,
  • zvýšení produktivity prostřednictvím řezných nástrojů a upínání obrobků,
  • případové studie.

Na ukázku technologie Power Skiving se můžete podívat v krátkém videu:

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!