STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Sledujte živě přednášky z konference SWW 2017

Příští pondělí začíná v Los Angeles celosvětové uživatelské setkání a konference SolidWorks World 2017. I letos bude mít naše redakce svého zástupce přímo na místě. Pokud se nemůžete akce zúčastnit osobně a zajímají vás témata spojená s CAD řešením SolidWorks, sledujte přenos hlavních sekcí živě na internetu.

Od pondělí do středy (6. až 8. února 2017), vždy od 17.15 do 19.00 středoevropského času, bude probíhat živý přenos z hlavních dopoledních sekcí konference SolidWorks World 2017. Přístup k přenosu získáte po registraci na stránce SolidWorks World 2017 Live Broadcast, kde najdete i podrobný program a seznam přednášejících.

Na pět tisíc uživatelů SolidWorksu se sjede v únoru 2017 do Los Angeles

Na pět tisíc uživatelů SolidWorksu se sjede v únoru 2017 do Los Angeles

Redakce Konstrukter.cz bude mít přímo v dějišti celosvětového setkání svého zástupce. Budeme vás tak přímo z místa informovat, co zajímavého se na konferenci děje.

Připomeňme si také atmosféru loňské konference v Dallasu – z videí a fotografií:

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!