STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Autodesk vyhlásil mezinárodní soutěž pro studenty

Studenti mohou v bezplatném on-line CAD modeláři Autodesk Fusion 360 navrhnout závodní auto budoucnosti. Soutěží se ve dvou kategoriích o hodnotné ceny.

Inovativní návrh závodního vozu po vzoru Formule 1 v aplikaci Autodesk Fusion 360 může studentům vyhrát zajímavé ceny i finanční ohodnocení – výherci v kategorii vysokoškoláků si rozdělí 2500 dolarů. Soutěžní příspěvky vyhodnotí porota složená z konstruktérů automobilek Nissan a Mercedes a organizace F1 ve školách.

Inovujte závodní vozidlo Formule 1 v řešení Autodesk Fusion 360 a vyhrajte hodnotné ceny. Obrázek: Autodesk

Vymodelujte závodní vozidlo Formule 1 v řešení Autodesk Fusion 360 a vyhrajte hodnotné ceny. Obrázek: Autodesk

Soutěž je rozdělena do kategorií 13 až 17 let (středoškoláci) a 18 až 24 let (vysokoškoláci). Uzávěrka je 27. ledna 2017.

Pravidla a přihlášku naleznete na stránce Autodesk Design Academy: Design for Automotive. Pro začínající uživatele připravila společnost Autodesk kanál s on-line návody, tipy a triky – najdete je na portálu YouTube.com.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!