STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Den otevřených dveří odhalí novinky ve 3D skenování

Společnost SolidVision pořádá pro zájemce z firem i z řad odborné veřejnosti Den otevřených dveří. K vidění budou živé ukázky 3D skenování a nový systém pro digitální radioskopii a 3D CT skenování.

Základní principy 3D skenování a reverzního inženýrství, 3D ruční skenery, jak připravit model, přenést i upravit naskenovaná data a pracovat s nimi, to vše osvětlí technici ze společnosti SolidVision na reálných ukázkách. Máte-li zájem osahat si a vyzkoušet 3D techniku, zavítejte v rámci Dne otevřených dveří do Brna. Představen bude i 3D CT skener, jehož základní funkci a ovládání jsme vám již představili v našem rozhovoru s Věrou Fišerovou.

DeskTom pro digitální radioskopii a 3D CT skenování představila Věra Fišerová ze společnosti SolidVision na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2016 v Brně

DeskTom pro digitální radioskopii a 3D CT skenování představila Věra Fišerová ze společnosti SolidVision na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2016 v Brně

Akce se koná 6. prosince 2016 od 10 hodin v sídle firmy na adrese Josefy Faimonové 11a v Brně. Předpokládaný čas zakončení je ve 12.30. Pozvánku, program a elektronickou přihlášku najdete na stránce 3d-skenovani.cz.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!