STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

AV Engineering zakládá dceřinou společnost AV R&D

Podstatou změn je převod souboru činností v oblasti vývojových a konstrukčních služeb ze společnosti AV Engineering do nové dceřiné společnosti AV R&D. Cílem je využít veškerého rozvojového potenciálu i synergických efektů v rámci skupiny spřízněných společností. K dovršení převodu dojde na konci roku 2016.

Nová společnost převezme v plném rozsahu činnosti, záměry a know-how společnosti AV Engineering v oblasti poskytování konstrukčních a vývojových služeb (podnikatelské, obchodní i výzkumně-vývojové) a bude plynule pokračovat a naplňovat dosavadní podnikatelské cíle.

Zaměstnanci společnosti AV Engineering, zařazení v divizi zabývající se poskytováním vývojových a konstrukčních služeb, přejdou do nové společnosti AV R&D. Výkonným ředitelem společnosti se stane současný ředitel divize R&D Jaroslav Malý.

Nová společnost bude připravena převzít plnění existujících smluv v oblasti konstrukčních a vývojových služeb za nezměněných podmínek a termínů. V této souvislosti společnost zákazníky brzy kontaktuje.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!