STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Okuma zvolila pro obrábění kuželových kol řešení od ModuleWorks

Výrobce CNC obráběcích strojů Okuma využívá pro obrábění ozubených kol víceosé frézování. Aby zajistil snadný přístup a spolehlivý výrobní proces, zvolil pro programování a ověřování drah nástrojů řešení od firmy ModuleWorks. Ta již zajišťuje víceosé obrábění pro řadu dalších profesionálních CAM řešení.

Podstatou výrobních technologií v řešení od firmy ModuleWorks je kompatibilita nástrojů, nástrojových držáků, nástrojové hlavy se stolem s upínkami bez nutnosti použití speciálních úprav, nastavení a specializovaného CAM řešení. Pokročilé programování adaptivních hrubovacích a dokončovacích strategií s automatickou kontrolou kolizí zajišťují proces bez nabourání v soustavě stroj, nástroj a obrobek.

Okuma zvolila pro obrábění kuželových soukolí řešení od ModuleWorks. Foto: Okuma

Okuma zvolila pro obrábění kuželových soukolí řešení od ModuleWorks. Foto: Okuma

Klíčovou vlastností řešení od společnosti ModuleWorks je flexibilita a optimalizace výrobního postupu pro širokou škálu CNC obráběcích strojů Okuma. Společnost od zavedení této technologie očekává vyšší kvalitu a produktivitu výroby.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!