STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Windows 10: Jak zakázat automatické aktualizace

Sdílejte tento článek na Twitteru
28. 9. 2016, | 1 komentář

Uživatelé CAD/CAM řešení se stále častěji setkávají s komplikacemi a ztrátou stability po stažení a instalaci aktualizací ve Windows 10. Technická podpora společnosti CADservis doporučuje proces zakázat a spustit jej tehdy, uznáte-li instalaci za vhodnou. Ve videu vám poradíme, jak postupovat pro potlačení automatického stahování aktualizací.

Automatické stahování a instalace aktualizací ve Windows 10 jsou nastaveny ve výchozím nastavení operačního systému. I když společnost Microsoft doporučuje provádět aktualizace pravidelně a automaticky z důvodu bezpečnosti systému, podle zpětné vazby uživatelů občas dochází ke ztrátě kompatibility a stability CAD/CAM řešení. Automatický proces tak lze – s vědomím kladů a záporů takové operace – potlačit.

Postup pro zakázání automatických instalací aktualizací najdete na videu, které připravila společnost CADservis:

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. frantvm napsal:

    Taky mně to dlouho zlobilo, některé programy přestávaly fungovat, prý je win10 nepodporuje. Vypnul jsem nejprve v MSconfig, ale to moc nepomohlo. Pak jsem ještě našel zapnuté ve SPRÁVA POČÍTAČE-SLUŽBY A APLIKACE-SLUŽBY WINDOWS UPDATE . Tak jsem zakázal i to.

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!