STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Začíná výstava AMB 2016 ve Stuttgartu

Po dvou letech dnes začala pětidenní mezinárodní výstava AMB zaměřená na zpracování kovů. Na ploše 105 tisíc metrů čtverečních představuje 1400 firem novinky i oborové trendy.

Veletrh AMB podpoří i atraktivní témata, jako jsou Průmysl 4.0, internet věcí, chytré továrny, IT zabezpečení, inteligence strojů či simulace zpracování kovů. K vidění budou novinky z oblastí obrábění, tváření, svařování, metrologie, řezných nástrojů, robotiky, automatizace, nářadí, manipulační techniky atd.

Plán výstaviště je dostupný i v aplikaci pro chytré telefony. Dostupná je bezplatně pro iOS a Andorid. Obrázek: Messe Stuttgart

Plán výstaviště je dostupný i v aplikaci pro chytré telefony. Dostupná je bezplatně pro iOS a Andorid. Obrázek: Messe Stuttgart

Předpokládaná účast je 90 tisíc návštěvníků a s orientací na výstavišti pomůže aplikace Messe Stuttgart pro chytré telefony, která je dostupná bezplatně pro iOS a Android.

Průběh veletrhu AMB z roku 2014 můžete shlédnout na videu:

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!