STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Workshop: Jak se zapojit do soutěže 4 × 4 Land Rover

Společnost 3E Praha Engineering a Střední průmyslová škola na Třebešíně pořádají pracovní seminář k projektu 4 × 4 Land Rover ve školách. Chcete-li podpořit vaše studenty a zapojit se do unikátní soutěže, ve které školní týmy z celého světa porovnávají zkušenosti a znalosti s navrhováním, workshop si nenechejte ujít.

Cílem pracovního semináře je podrobné seznámení s projektem a představení konceptu soutěže. Workshopu se mohou zúčastnit pedagogové a studenti, kteří budou mít příležitost otestovat živě závodní dráhu.

Vítězný tým Czech Wheels z SPŠS JŠ s právem SJZ, Kolín

Vítězný tým Czech Wheels ze SPŠS JŠ s právem SJZ, Kolín. Foto: 3E Praha Engineering

Akce se koná na Střední průmyslové škole na Třebešíně 22. září 2016 od 13 do 16 hodin. Pro registraci vyplňte elektronickou přihlášku. Informace o projektu 4 × 4 Land Rover ve školách jsou dostupné na stránkách 4×4veskolach.cz a 4 × 4 Land Rover ve školách.

Sestřih nejzajímavějších událostí celosvětového klání (2016) v anglickém Coventry, kterého se zúčastnil i vítězný tým Czech Wheels, můžete shlédnout na videu:

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!