STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Tip: Nastavte si české prostředí pro Autodesk Account

V minulém týdnu jsme vás informovali o dokončení akvizice společnosti Delcam. Novým i stávajícím zákazníkům jsou průběžné zasílány e-maily s licenčními čísly k novým produktům. Pro nové uživatele mohou být zásadní informace dostupné v angličtině. Poradíme vám, jak změnit komunikaci do češtiny.

Čtvrtina licencí produktů Delcam již byla převedena na nové edice Autodesk PowerMill, Autodesk PowerShape, Autodesk PowerInspect, Autodesk FeatureCAM a Autodesk ArtCAM.

Správa produktů a licenčních čísel je dostupná ve vzdáleném uživatelském prostředí Autodesk Account, odkud jsou zasílány zásadní i zajímavé informace. Zákazníci, kteří obdrželi informace v angličtině, si mohou pro komunikaci zvolit češtinu.

Postup změny jazykové komunikace v Autodesk Account:

Přihlaste se do vzdáleného uživatelského prostředí Autodesk Account a klikněte na tlačítko Profile v horní části nabídky

Přihlaste se do vzdáleného uživatelského prostředí Autodesk Account a klikněte na tlačítko Profile v horní části nabídky

Zvolte ikonu Preferences a

Zvolte ikonu Preferences

Zvolte ikonu Preferences a vyberte z roletové nabídky jazyk Čeština

… a z roletové nabídky vyberte jazyk Čeština

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!