STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Pozvánka: China Brand Show 2016 v Polsku

Jedinečná příležitost pro české a slovenské obchodníky, jak zdarma navázat spolupráci s čínskými partnery, se naskytne 15. až 17. září 2016 v Kongresovém a veletržním centru v polské Varšavě. Bude se zde konat veletrh China Brand Show pod záštitou Ministerstvem obchodu Čínské lidové republiky.

Výstavy se zúčastní více než 300 čínských firem z různých oblastí. Prezentovat se zde budou výrobci zařízení pro domácnost, koupelny i kuchyně, stavebních materiálů, moderní elektroniky či osvětlení. Chybět nebudou automobilový či potravinářský průmysl ani bezpečnostní zařízení. Kromě vystavovatelů zde budou probíhat také semináře zaměřené na investice, ekonomickou i technologickou spolupráci či prezentace nových produktů.

Veletr China Brand Show 2016 se koná v polské Varšavě. Účast, ubytování a doprava je z Prahy, Ostravy bezplatná. Foto:

Veletrh China Brand Show 2016 se koná v polské Varšavě. Účast, ubytování a doprava je z Prahy, Ostravy a Bratislavy bezplatná. Foto: Gisme.org

Pro české a slovenské firmy budou zajištěny bezplatné autobusové linky (z Prahy, Ostravy a Bratislavy) i vstup a ubytování na veletrhu. Více informací a registraci najdete na stránce www.gisme.cz.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!