STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

On-line seminář: Úzká místa tvorby technické dokumentace

Pojem technická dokumentace může zahrnovat širší oblast než jen typický doprovodný materiál, jakým je třeba návod k použití. Jaká úzká místa s technickou dokumentací souvisejí a jaká jsou dostupná opatření, prozradí živý seminář.

Z pohledu požadavků výrobních společností zahrnuje technická dokumentace výrobní postupy, montážní návody, reklamní a marketinkové tiskoviny, katalogy náhradních dílů na internetu atd. Vše je ale finálním výstupem obvykle digitálního 3D CAD modelu výrobku a virtuálního prototypu, na jejichž počátku stojí konstruktér a jeho záměr návrhu.

V připravované on-line prezentaci vám Miloš Hrazdíra ukáže, jak odstranit úzká místa spojená s tvorbou technické dokumentace s využitím již existujícího zdrojového modelu v aplikaci SolidWorks Composer. Dozvíte se, že ani změny v průběhu konstrukce nemusejí znamenat zdržení přípravy doprovodné dokumentace a jak snadné je efektivně nahradit množství textů názornými obrázky.

Jak se vyvarovat úzkým místům při přípravě technické dokumentace prozradí Miloš Hrazdíra v živém semináři. Foto: Dassault Systèmes SolidWorks

Jak se vyvarovat úzkým místům při přípravě technické dokumentace, prozradí Miloš Hrazdíra v živém semináři. Foto: Dassault Systèmes SolidWorks

Bezplatný on-line semináře se koná ve čtvrtek 4. srpna 2016 od 10 hodin. Pro účast vyplňte elektronickou přihlášku.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!