STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Vychází Vectary – nový slovenský on-line 3D modelář

Začátkem roku jsme vás informovali o vývoji dalšího on-line 3D modeláře Vectary, který přichází na trh po vzoru řešení Onshape. Bez předchozí instalace má umožnit začínajícím i zkušenějším uživatelům navrhovat digitální 3D modely přímo v prostředí webového prohlížeče.

Po ročním vývoji, na němž se podílelo 15 lidí, vychází on-line 3D modelář Vectary. Jeho potenciál vidí slovenský tým tvůrců především v navrhování součástí a konstrukci modelů pro 3D tisk. U průmyslového designéra Michala Koora jsme v rámci rozhovoru zjišťovali, co vše Vectary nabídne a za jakých podmínek.

Řešení Vectary umožní export digitálních dat ve formátecj OBJ a STL. Foto: Vectary

Řešení Vectary umožní export digitálních dat ve formátech OBJ a STL. Foto: Vectary

Uvolnění testovací verze začíná již dnes (20. června 2016), z důvodu hladkého průběhu bude společnost poskytovat přístup předběžně registrovaným uživatelům postupně. Máte-li zájem vyzkoušet si cloudový CAD ze Slovenska, registrujte se na stránce Vectary.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!