STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Výstava: Teximp zve na přehlídku CNC obráběcích strojů

Již 16. výstava CNC obráběcích strojů značek Haas, Nakamura, Matsuura a Tornos bude probíhat v sídle firmy Teximp a na výstavišti PVA Expo Letňany při příležitosti 15. mezinárodního veletrhu strojírenských technologií For Industry.

Ve dnech 10. až 13. května od 9 do 17 hodin se koná výstava CNC obráběcích strojů s živými ukázkami obrábění. Mimo jiné uvidíte sortiment řezných nástrojů, měřicí techniky a příslušenství strojů. S případným výběrem CNC obráběcího stroje a vhodnými technickými parametry budou radit technici společnosti Teximp.

Jedním z vystavených CNC obráběcích strojů bude i pětiosé simultánně řízené frézovací centrum Haas UMC-750SS. Foto: Haas

Jedním z vystavených CNC obráběcích strojů bude i pětiosé, simultánně řízené frézovací centrum Haas UMC-750SS. Foto: Haas

Výstavní místa:

  • Hala TTC (sídlo společnosti Teximp): K Zelenči 2923/8, Praha 9 – Horní Počernice, Nord Park.
  • PVA Expo Praha: Beranových 667, Praha 9 – Letňany.

Tip: Na 15. mezinárodním veletrhu strojírenských technologií For Industry proběhne i největší výstava stolních 3D tiskáren a dalších 3D technologií 3Dexpo 2016.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!