STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Seminář: Programování soustružnicko-frézovacích center

Společnost Delcam Česká republika přichystala zajímavý on-line seminář zaměřený na programování CNC obráběcích soustruhů s poháněnými nástroji. Jak naprogramovat a ověřit synchronizaci komplikovaných trajektorií nástrojů, se dozvíte již zítra.

On-line prezentaci by si neměli nechat ujít stávající uživatelé i potenciální zájemci o řešení Delcam FeatureCAM. Dozví se, jak automatizovat postupy při CNC programování, o možnostech programování nástrojových hlav s podporou osy B, jak pracovat s protivřetenem, synchronizovat horní a dolní nástrojové hlavy a ověřit kolizní stavy simulací stroje.

Simulace obrábění na soustružnicko-frézovacím centru v prostředí řešení Delcam FeatureCAM. Obrázek: Delcam Česká republika

Simulace obrábění na soustružnicko-frézovacím centru v prostředí řešení Delcam FeatureCAM. Obrázek: Delcam Česká republika

On-line seminář se koná v pátek 22. dubna 20169 hodin. Registrace není nutná, stačí před začátkem semináře kliknout na odkaz. Předpokládaná délka semináře je 20 minut.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!