STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Autodesk fórum 2016 poodhalí nejnovější trendy v navrhování

Odborná konference se 12. května v Praze zaměří mj. na otázky, jak sdílení dat, cloudové technologie a spolupráce mezi týmy zvyšují konkurenceschopnost i ziskovost, co se úspěšné firmy naučily v nedávné krizi a čím se odlišují od své konkurence a jaké jsou nejnovější metody pro efektivnější využití softwaru při navrhování a realizaci ve strojírenství a výrobě, v architektuře, ve stavebnictví či v infrastruktuře.

Specialisté na jednotlivé obory obsáhnou v paralelně běžících přednáškových blocích celodenního programu široké rozpětí témat. Všechny přednášky a diskuse má spojovat přímá využitelnost poznatků v praxi. Strojařům, designérům, konstruktérům, architektům, stavebním inženýrům a dalším specialistům ukážou přednášející konkrétní řešení, postupy a cesty, jak efektivněji navrhovat, řídit a prezentovat složitý proces od vzniku návrhu až po realizaci.

Nejnovější aplikace a služby představí řečníci z českého Autodesku

Nejnovější řešení zasvěceně představí i řada zástupců českého Autodesku

Proč přijít na Autodesk fórum 2016, jehož mediálním partnerem je časopis Konstruktér, vysvětluje přímo šéf českého Autodesku David Palas:

 

Podle Carla Basse, generálního ředitele a prezidenta Autodesku, měl špičkový design vždy velký dopad, ale dnes je jeho význam větší než v minulosti. Čelíme podle něj naléhavým a složitým globálním výzvám, které si žádají tu nejtvořivější práci a nejnápaditější řešení. Pozitivní vliv a možnosti nejmodernějších technologií od Autodesku představí i květnové Autodesk fórum. Podle organizátorů totiž může změna nástrojů a postupů – díky transformační technologii – vyvolat změnu v uvažování a pomoci najít efektivnější cestu k výsledku.

Kdy a kde: čtvrtek 12. května 2016, hotel Andel’s, Praha.

Řečníci: David Palas, Patrik Minks, Andrzej Samsonowicz, Tomáš Lendvorský, Martin Peňáz, Kamil Cejpek, Peter Priesol, František Zapletal.

Počet účastnických míst: 200.

Program, registrace a další informace: www.autodeskforum.cz.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!