STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Simulaci obrábění v SolidCAMu zajistí i Eureka

Sdílejte tento článek na Twitteru
14. 4. 2016, | 1 komentář

Italský Roboris je tvůrcem simulačního nástroje Eureka Virtual Machining pro spolehlivější ověření výrobních CNC strojů a robotů v předvýrobní fázi. Společnost SolidCAM CZ jej začne dodávat jako externí simulátor pro řešení SolidCAM.

Ověříte-li dráhy nástrojů u kinematicky komplikovaných a víceosých CNC obráběcích strojů a robotů před jejich ostrým spuštěním, zabráníte případným haváriím. Pro spolehlivější odladění NC kódů nabízí italská společnost Roboris řešení Eureka Virtual Machining, které pomáhá analyzovat kolize již v průběhu přípravy výroby. Profesionální simulátor poskytuje více funkcí a vyšší výkon než dosavadní řešení od ModuleWorksu v SolidCAMu, cenově je však dražší. Simulátor ModuleWorks bude v SolidCAMu dostupný i nadále.

S řešením Eureka Virtual Machining ověříte virtuální obrábění spolehlivěji. Obrázek: Roboris

S řešením Eureka Virtual Machining spolehlivěji ověříte virtuální obrábění. Obrázek: Roboris

Společnost SolidCAM CZ rozšířila s řešením Eureka Virtual Machining své dosavadní portfolio produktů (SolidCAM, InventorCAM, Dcamcut a Swood) o profesionální simulátor drah řezných nástrojů.

Řešení Eureka Virtual Machining již využívá jako integrovaný modul v řešení Visi 21 společnost Vero Software.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. […] Interaktivní náhled na používané nástroje, vylepšenou synchronizaci, novou definici geometrie a mnoho dalších užitečných funkcí představí živě programátoři ze společnosti SolidCAM CZ. Na semináři uvidíte i zajímavou ukázku simulace obrábění, kterou nově zajišťuje italský Roboris prostřednictvím nástroje Eureka Virtual Machining. […]

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!