STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

ZwSoft vydal bezplatný prohlížeč ZwCAD DWG Viewer

Bezplatné řešení pro prohlížení dat ve formátech DWG, DWF, DWFx, DXF a DWT vydala společnost ZwSoft. Dostupné je pro stolní pracovní stanice i mobilní zařízení.

Novinka podporující prohlížení 2D i 3D dat má usnadnit přístup architektů, konstruktérů a všech uživatelů CAD a BIM řešení k potřebným informacím. ZwCAD DWG Viewer není náročný na systémové požadavky, nezahrnuje nástroje pro úpravu dokumentů. Obsahuje pouze příkazy pro odměřování vzdáleností, počítání plochy, hmotnosti a objemu 3D digitálních dat. Prohlížeč běží pod operačními systémy Windows (32bit. a 64 bit.), OS X a Linux. Nainstalovat jej můžete i na mobilní zařízení se systémy Android a iOS.

ZwCAD DWG Viewer obsahuje nástroje pro porovnání podobných dokumentů. Najde-li řešení rozdíly, zvýrazní je barevně. Foto: ZwSoft

ZwCAD DWG Viewer obsahuje nástroje pro porovnání podobných dokumentů. Najde-li řešení rozdíly, zvýrazní je barevně. Foto: ZwSoft

Řešení ZwCAD DWG Viewer pro Windows, Android a iOS stáhnete bezplatně po vyplnění registračního formuláře na stránce společnosti ZwSoft. Instalační balíček pro operační systémy Mac OS a Linux bude dostupný již brzy.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!