STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Konstruktér 1/2016 – prolistujte si aktuální vydání

Sdílejte tento článek na Twitteru
6. 4. 2016, | 2 komentáře

Konstruktér 1/2016 se ke čtenářům dostává s měsíčním zpožděním, které – jak doufáme – plně vykompenzoval náš nový titul Automatika, který Konstruktéra zastoupil v jeho původně plánovaném raně březnovém termínu.

Novinku o automatizaci a robotice od nás jako dárek obdrželi všichni odběratelé časopisu Konstruktér a bude tomu tak i v případě dalšího vydání Automatiky, které připravujeme k Mezinárodnímu strojírenskému veletrhu v Brně. K  Automatice jsme dosud získali velmi pozitivní zpětnou vazbu, za což děkujeme, neboť nás velmi těší, že se tento magazín ujal hned od svého zrodu.

Ale zpátky ke Konstruktérovi. V jeho aktuálním vydání přinášíme tradičně přehled toho nejzajímavějšího, co se v oblasti vývoje výrobků událo v uplynulém čtvrtletí. Přinášíme reportáž z konference SolidWorks World 2016 v Dallasu, několik rozhovorů, které tentokrát zaujmou zejména pamětníky – ať už uživatele nebo dodavatele CAD softwaru. Těšit se můžete na naše nezávislé recenze 3D skeneru Fuel3D a praktického softwaru Netfabb. Za pozornost stojí i nová česká 3D tiskárna eDee s velmi zajímavou a netradiční funkčností, určená do škol.

Celý časopis si můžete v náhledech prolistovat v následujícím bloku. Pokud máte zájem o předplatné za pouhých 390 Kč na rok, sjednejte si ho zde.

 

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. […] Naše Vydavatelství Nová média podporuje projekty studentských formulí. Mediální partnerství již uzavřelo s týmem z Ostravy a podporuje i brněnskou formuli. Jak stavěl šestou generaci formule tým TU Brno Racing, si můžete přečíst v aktuálním vydání magazínu Konstruktér 1/2016. […]

  2. […] Rozhovor byl publikován v magazínu Konstruktér 1/2016. […]

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!