STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Pozvánka: Obrábění standardními a speciálními nástroji

Zajímavé novinky a obchodní příležitosti pro obráběče představí dvoudenní seminář, který se uskuteční začátkem dubna v Technologickém centru Yamazaki Mazak Central Europe v Říčanech u Prahy.

Japonský výrobce obráběcích strojů Yamazaki Mazak Central Europe a německá nástrojařská firma Walter pořádají odborný seminář s praktickými ukázkami obrábění.

Teoretická část semináře je rozdělena na dvě přednášky – první začíná již v 9 hodin a je zaměřena na řezné nástroje. Novinky z oblasti CNC obráběcích strojů odhalí v 10.15 druhá přednáška. Živé ukázky obrábění na CNC obráběcích strojích začínají po obědové přestávce v 12.15. Konec akce je naplánovaný na 14 hodin.

1-mazak-walter-workshop

Odborný seminář se uskuteční v Technologickém centru Yamazaki Mazak Central Europe v Říčanech u Prahy. Foto: Marek Pagáč

Seminář se koná ve dnech 5. a 6. dubna 2016 a po oba dva dny má stejný průběh. Máte-li o odbornou prezentaci zájem, zašlete přihlášku Monice Futákové na e-mail monika.futakova@walter-tools.com.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!