STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

DS SolidWorks ocenil SolidVision na celosvětové úrovni

U příležitosti uživatelského setkání a konference SolidWorks World 2016 v Dallasu společnost Dassault Systèmes SolidWorks oceňovala nejlepší obchodníky za významné ekonomické výsledky v uplynulém roce. Česká firma SolidVision potvrdila loňský úspěch a ocenění si přivezla z Dallasu rovnou dvě.

Dokonce už počtvrté si společnost z celosvětového setkání uživatelů SolidWorksu dovezla prestižní ocenění President´s Club, které náleží nejlepším prodejcům populárního CAD řešení. Neméně hodnotná je také cena 100% Club, kterou obdrželi prodejci splňující obchodní kritéria na sto procent.

Tým společnosti SolidVision na slavnostním vyhlášení nejlepších prodejců SolidWorksu. Zleva: Lukáš Mikulka, Hynek Horák, Rostislav Hanák a Josef Kašík. Foto: SolidVision

Tým společnosti SolidVision na slavnostním vyhlášení nejlepších prodejců SolidWorksu. Zleva: Lukáš Mikulka, Hynek Horák, Rostislav Hanák a Josef Kašík. Foto: SolidVision

Obě ceny osobně převzal ředitel společnosti Hynek Horák s poděkováním, že největší zásluhu na ocenění mají uživatelé a zákaznici společnosti. Zároveň vyzdvihl silné komunitní zázemí v České republice. Vždyť na základě zpětné vazby českých uživatelů se mj. podařilo prosadit v žebříčku SolidWorks World 2016 Top Ten List vylepšení Alt dočasně odkryje plochu během vazbení na třetí místo.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!