STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Soutěž: Studenti poměří zkušenosti v CNC programování

Společnost 3E Praha Engineering pořádá již 14. ročník soutěže v CNC a CAM programování, která je určena studentům středních průmyslových škol a učilišť s výukou programování CNC obráběcích strojů.

Soutěž bude rozdělena do dvou kategorií: ruční programování (NC editory Mikroprog WIN, Eltek S2000 a F2000) a programování v libovolném CAM řešení (předinstalována budou řešení SurfCAM 2015 a HSMWorks). Pro hodnocení škol je zapotřebí přihlásit minimálně dva studenty do jedné kategorie.

Cílem soutěže je porovnat vědomosti s ostatními studenty a ověřit znalosti na řešení praktických úloh. Na vítěze a nejlepší školu čekají hodnotné ceny, jako jsou mobilní telefon nebo vouchery v hodnotě až 15 tisíc korun.

Studenti v soutěži porovnání zkušenosti s CNC a CAM programování. Foto: 3E Praha Engineering

Studenti si v soutěži porovnají zkušenosti s CNC a CAM programováním. Foto: 3E Praha Engineering

Soutěž se koná 18. a 19. března 2016 na Střední průmyslové škole v Praze 10, Na Třebešíne 2299. Registrovat se můžete prostřednictvím přihlášky – nejpozději do 14. března 2016 do 12 hodin. Účast v soutěži je bezplatná.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!