STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Seminář: Projektování v SolidWorks Electrical Schematic

Navrhujete-li elektronická zařízení a chtěli byste se naživo seznámit s řešením SolidWorks Electrical Schematic, nezapomeňte si do kalendáře poznamenat termín konání on-line prezentace.

Projektujete, navrhujete nebo kreslíte obvody automatizace, regulace a řízení? Tvoříte zprávy, kusovníky a prováděcí výkresy elektroinstalací? Navrhujete rozvaděče či celou elektrickou výbavu strojů, zařízení a technologických celků? Pokud ano, podívejte se, jaké efektivní nástroje pro navrhování používá SolidWorks Electrical Schematic.

SolidWorks Electrical Schematic obsahuje nástroje pro navrhování elektroinstalací. Obrázek: SolidWorks

SolidWorks Electrical Schematic obsahuje nástroje pro navrhování elektroinstalací. Obrázek: SolidWorks

Živě se můžete seznámit s prostředím aplikace prostřednictvím bezplatného on-line semináře již 3. března 2016 od 10 hodin. Vysílán bude v českém jazyce a k registraci stačí vyplnit elektronickou přihlášku. Předpokládaná délka semináře je 22 minut, po jeho skončení bude prostor na dotazy.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!