STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

SWW 2016: Dallas ožil uživateli z celého světa

Po roce se opět setkává více než pět tisíc lidí, kteří jsou tak či onak spojeni se značkou SolidWorks – ať už jde o uživatele, studenty a pedagogy, prodejce, obchodní partnery nebo novináře. Všichni již na místě netrpělivě čekají na novinky z oblasti počítačové podpory navrhování. Přímo z konference a uživatelského setkání SolidWorks World 2016 v Dallasu pro vás každý den připravíme zajímavé video.

V neděli, den před zahájením konference, se převážná část hostů teprve registrovala. Ani letos nezapomněli přiletět uživatelé, novináři a zástupci českých firem. Do Texasu se vydal i Josef Kašík z oddělení technické podpory společnosti SolidVision. Společně s ním připravujeme krátká videa se sestřihem zajímavých momentů.

První video zachycuje atmosféru slunného Dallasu a slavnostního zahájení doprovodného programu – výstavy obchodních partnerů a sponzorů:

Připomínáme, že hlavní přednášky můžete sledovat živě na internetu.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!