STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Inventor HSM si můžete vyzkoušet zdarma a na vašem stroji

Pro zájemce o CAD/CAM řešení připravila společnost Delcam zajímavou možnost bezplatného jednodenního školení k řešení Inventor HSM. Vygenerovaný a upravený postprocesor připravený během školení můžete odzkoušet přímo na vašem CNC obráběcím stroji a za dohledu technické podpory.

Budou to již tři roky, co populární CAM aplikace HSMWorks prošla akvizicí společnosti Autodesk. Vyspělé nástroje i pokročilé strategie obrábění dnes najdete přímo v prostředí Autodesk Inventoru. Plnohodnotná verze Inventor HSM vznikla spojením Inventoru a HSMWorksu a podporuje přípravu pro 2,5osé až 5osé obrábění (v základu 5D indexovaně s podporou soustružení a soustružnicko-frézovacího centra; ve verzi Pro navíc s 5osým souvislým frézováním).

Ukázka programování soustruhu s poháněnými nástroji. Obrázek: Autodesk

Ukázka programování soustruhu s poháněnými nástroji. Obrázek: Autodesk

Bezplatné testování proběhne ve dnech 15. a 16. února 2016 v Delcam Training Centre Brno na adrese Purkyňova 35e, Brno. Účast je podmíněna elektronickou registrací, před kterou doporučujeme přečíst i Podmínky testování licencí.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!