STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Slovenský AeroMobil hledá investory na fóru v Davosu

Slovesná firma AeroMobil se stejnojmenným ambiciózním projektem létajícího automobilu hledá na 46. Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu nové investory. Úkolu se ujal ředitel pro strategie a financování Martin Bruncko.

Projekt AeroMobil představuje kuriózní a v praxi dosud nepoužívaný dopravní prostředek, který kombinuje výhody automobilu a letadla. Sehnat finanční kapitál pro provoz projektu je v těchto dnech úkolem Martina Bruncka, který na 46. Světovém ekonomickém fóru navazuje novou spolupráci s předními hráči v oboru ekonomie.

Oficiální představení třetího aeromobilu proběhlo na konferenci ve Vídni. Zdroj: YouTube

Oficiální představení třetího aeromobilu proběhlo na konferenci ve Vídni. Zdroj: YouTube

Na vyhlášenou akci se sjíždí okolo 2500 účastníků ze 100 zemí a místo je tak vhodnou příležitostí, kde může zástupce společnosti oslovit potencionální investory, podnikatele a světové osobnosti se zájmem o investování do transformace osobní dopravy a o čtvrtou průmyslovou revoluci, která je současně jednou z klíčových událostí letošního fóra.

V loňském roce získal AeroMobil podporu Společného výzkumného střediska (Joint Research Centre), které připravuje strategický management, jak podpořit rozvoj létajících automobilů v Evropě.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!