STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Platforma 3D Experience pomáhá vyvíjet elektrické vozy

Pro vývoj a výrobu nové generace elektrických vozů začala společnost Faraday Future využívat platformu 3D Experience. Výhody 3D modeláře a PLM řešení uplatní nejen při navrhování, ale také u simulací.

Firmě Faraday Future se podařilo implementovat platformu 3D Experience během 14 dnů. Mohou s ní navrhovat, simulovat a připravovat k výrobě vozidla poháněná alternativním zdrojem energie. Výrobce elektromobilů již zavedl do výroby specializované nástroje Target Zero Defect a Smart Safe & Connected určené pro vývoj a vytváření nových, plně elektrických vozů.

Koncept elektromobilu FFZero1. Foto: Faraday Future

Koncept elektromobilu FFZero1. Foto: Faraday Future

Vzniká tak generace vozů, které vyžadují, aby výrobci propojili tradiční postupy navrhování aut s internetovou konektivitou, alternativními zdroji elektřiny a autonomními jízdními technologiemi.

Jak pracují specializované nástroje Target Zero Defect a Smart Safe & Connected, můžete vidět v krátké videoukázce (anglicky):

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!