STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Editor NC kódů EditNC vylepšil nástroje pro makra

Řešení EditNC nabízí programátorům mnoho užitečných funkcí pro editaci NC kódů. Speciální nástroje pomáhají s NC kódy připravovanými v CAM systémech i ručně. Pojďme se společně podívat, jaké novinky, opravy a vylepšení obsahuje verze v10.5.

Editor NC programů EditNC se mj. používá pro standardní úpravy kódů, jako jsou přečíslování řádků, vkládání mezer, transformace dráhy nástroje a barevné formátování. Práci s výpočty usnadňují kalkulátory vytvořené speciálně pro NC programátory.

EditNC 10.3 je zejména vhodný pro zákazníky programující soustruhy s řídicím systémem Fanuc. Foto: DataCad

EditNC 10.5 vylepšil nástroje pro uživatele pracujících s makry. Foto: Cimco Software

Aktuální verze řešení EditNC v10.5 nabízí řadu vylepšení, oprav a nových funkcí, které jsou užitečné pro uživatele pracujících s makry a k editaci kódů pro CNC obráběcí stroje s řídicím systémem Fanuc. Kontrola dráhy nově podporuje větší množství příkazů pro soustružnicko-frézovací CNC obráběcí stroje. Nová verze má lepší a přehlednější vizualizaci pro kontrolu tříosých drah a rozšířené možnosti kontroly upínek.

Zajímají-li vás všechny novinky, opravy a vylepšení, shrnuje je přehled společnosti Technology-support.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!