STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

MCAE rozšiřuje nabídku o víceúčelové 3D tiskárny Voxeljet

Společnost MCAE Systems uzavřela partnerskou smlouvu s německou firmou Voxeljet a stala se tak oficiálním zástupcem pro český a slovenský trh. Rozšiřuje sortiment nabízených služeb v oblasti rapid prototypingu o průmyslové 3D tiskárny pro tisk pískových a plastových forem.

Víceúčelové 3D tiskárny Voxeljet poskytují vysokou rychlost i velký pracovní prostor, což dokazuje třeba největší zástupce řady VX. Tiskárny bavorské společnosti se sídlem v Augsburgu pracují na bázi práškové aditivní výrobní technologie.

Miloslav Drápela (jednatel MCAE Systems), Hubert Stärker (Director Sales & Marketing, voxeljet) a Daniel Adam (jednatel MCAE Systems)

Smlouvu o spolupráci podepsali jednatelé společnosti MCAE Systems Miloslav Drápela (vlevo), Daniel Adam (vpravo) a Hubert Stärker, obchodní ředitel a manažer marketingu ze společnosti Voxeljet. Foto: MCAE Systems

Prášky se zpravidla skládají z částicových materiálů a patentovaných chemických pojivových činidel. Tisk probíhá po vrstvách – postupným spojováním jemných sypkých materiálů pomocí tekutého pojiva. Zařízení jsou určena do náročné průmyslové výroby v automobilovém a leteckém průmyslu, svými vlastnostmi ale splňují i požadavky architektů nebo umělců.

Víceúčelové tiskárny Voxeljet jsou určeny pro tisk pískových forem. Foto: Voxeljet

Víceúčelové 3D tiskárny Voxeljet jsou určeny pro tisk pískových a plastových forem. Foto: Voxeljet 

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!