STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Kuka vyvinula roboty do oblastí s nízkou zátěží

Speciální sérii robotů řady KR Cytec Nano uvedla společnost Kuka pro lehké manipulační činnosti s nízkou zátěží. Dostupných je celkem devět typů, jejichž nosnost  se pohybuje od 6 do 10 kilogramů.

Roboty s velkým pracovním prostorem ve výrobě (až 22,97 m3) a velkým pracovním dosahem (až 1,82 m) mají vysokou opakovatelnost (až 0,04 mm). Tu můžete uplatnit i při vysokých rychlostech manipulace.

Sérií robotů KR Cytec Nano pro oblasti s nízkou zátěží představila společnost KUKA na China International Industrial Fair v Šanghaji. Foto: KUKA

Sérii robotů KR Cytec Nano pro oblasti s nízkou zátěží představila společnost Kuka na výstavě China International Industrial Fair v Šanghaji. Foto: Kuka

Všechny roboty jsou kompaktní, lehké a mají velký dosah i směrem dolů. Roboty můžete umístit na podlahu, stěnu, strop a instalace je možná do jakékoli požadované montážní polohy. I proto mohou být použity ve většině oborů průmyslové výroby.

Roboty můžete umístit v jakékoli montážní poloze. Foto: KUKA

Roboty můžete umístit do jakékoli montážní polohy. Foto: Kuka

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!