STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Pozvánka: Blíží se tradiční Setkání škol 2015

Společnost 3E Praha Engineering pořádá tradiční Setkání škol 2015, které se uskuteční ve dnech 27. a 28. listopadu 2015. Letos bude akce zaměřena na metrologii a CAD/CAM řešení.

I letos připravila společnost 3E Praha Engineering bohatý program. Dozvíte se zajímavé informace a trendy z oblasti metrologie, včetně praktických ukázek postupů měření a digitalizace. Jsou připraveny i novinky z CAD systému SolidWorks a CAM řešení HSMWorks a SurfCAM. Živé ukázky budou zaměřeny na pokročilé funkce i efektivní výuku SolidWorksu na technických školách.

Setkání škol 2015 bude pořádat 3E Praha Engineering ve spolupráci se VOŠ, SPŠ a SOU Strakonice. Foto: 3E Praha Engineering

Setkání škol 2015 bude pořádat 3E Praha Engineering ve spolupráci s VOŠ, SPŠ a SOŠ řemesel a služeb Strakonice. Foto: 3E Praha Engineering

Setkání se uskuteční na VOŠ, SPŠ a SOŠ řemesel a služeb Strakonice. Páteční program (27. listopadu) začíná od 13 hodin (registrace již od 12.30) a bude zakončen večerním posezením. Sobotní program začíná v 9 hodin a předpokládaný konec je ve 13 hodin. Účastnický poplatek činí 550 korun, zahrnuje ubytování v Domově mládeže i stravování. Pokud nepožadujete ubytování, připravte si 300 korun. Registraci (do 23. listopadu) můžete provést prostřednictvím elektronického formuláře.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!