STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Rokitt chce zavést rozšířenou realitu do osnov univerzit

Společnost Rokitt Labs vydala řešení rozšířené reality Roar pro mobilní zařízení a internet. Roar kombinuje technologii rozšířené reality, marketing a analytiku.

Rozšířená realita Roar usnadňuje prodejcům a zákazníkům sdílet v reálném světě digitální modely produktů a využít je třeba na trhu s nemovitostmi, v architektuře nebo ve výstavbě. Společnost Rokitt Labs aplikaci představila koncem října na konferenci CTBUH 2015 zaměřené na výškové budovy v New Yorku.

Společnost Rokitt chce zavést aplikaci rozšířené reality do výuky na vysokých školách. Foto: Rokitt Labs

Společnost Rokitt chce zavést aplikaci rozšířené reality do výuky na vysokých školách. Foto: Rokitt Labs

První vydání verze rozšířené reality Roar bylo připraveno ve spolupráci se samosprávou Jersey City. Společně s adresářem realitních firem platforma v reálném čase monitoruje i chování a zájmy klientů a navrhuje okamžité aktualizace v nabídce. Kromě trhu s nemovitostmi spolupracuje firma Rokitt s vysokými školami. Cílem je zavést řešení rozšířené reality Roar do výuky.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!